Mūsų siūlomi maršrutai
Mūsų siūlomi maršrutai yra Aukštaitijoje. Taip pat norėtume pažymėti, kad maršrutų informacija yra pastoviai atnaujinama! Nauji vietų aprašymai ir foto, jūsų patogumui ;)
Mūsų naudojama įranga
Klientams siūloma, baidarių įranga.

Maršrutai

Žygis Gražutės Regioniniu Parku
photo
photo
photo
photo
photo
photo

Stovyklavietė prie Šventosios tilto

Regykla

Stovyklavietė "pas Darių" ir regykla

Energetikos muziejus

Tiltiškių vandens malūnas pastatytas 1936m. - dviaukštis, sumūrytas iš lauko akmenų. Dabar čia veikia vienintelis Lietuvoje energetikos muziejus. Jame eksponuojamas Zarasų rajone naudotos tiekimo linijų atramos, senoviški energetikos įrenginiai iš senų vandens malūnų, savadarbės ir gamyklinės senovinės kaimo liktarnos, žvakidės, įvairiausios lemputės.

Stovyklavietė šalia Asavo

Stovyklavietė šalia Asavo

Stovyklavietė šalia Asavo

Stovyklavietė - Žagarinė

Stovyklavietė - Dublynė

Stovyklavietė šalia Luodžio

Salakas

Salakas minimas nuo 1496m., kai čia buvo įkurta parapija. Padavimuose pasakojama, kad čia buvęs didžiulis miestas, kurį valdė kunigaikštis Sakalas. Salako piliakalnis (Puodiakalnis) stūkso į pietus nuo miestelio. Šalia Salako (Kurganų) pilkapyno guli vietos gyventojų Napaleono vardu vadinamas akmuo. Pasakojama, esą šioje vietoje buvo apsistojęs ir pietavo Napaleonas. 1905m. Senoji bažnyčia sudegė, todėl pradėta statyti įspūdinga Švč. Mergelės Marijos Sopulingosios bažnyčia.

Aukštaitijos Baidarių Centro bazė


<< Maršruto aprašymas
Didesnį žemėlapį .pdf formate rasite paspaudę čia